HİZMETLERİMİZ

Matbaa

Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, Şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

Tüm matbaa işleri ve verdiğiniz siparişler kaliteli veçok uygun fiyat seçenekleriyle yapılmaktadır.

Promosyon

Gelişmekte olan iş hayatımızda firmaların kendilerini veya ürünlerini tanıtmak adına kullandıkları en etkili reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Günümüzde bir çok ürün promosyon olarak sunulmaktadır.

Gündelik hayatınızda elimizin altında olan ve süre

Promosyonun Amaçları

• Satış gücünü desteklemek
• Ürünün pazarlamasında aracı kuruluşların kabullenmesinin ve desteklerinin sağlanması
• Tüketicilere ürünün satışının arttırılması
• Net ve açık ve ifadeyle promosyon üreticiden tüketiciye kadar geçen kanal seviyesindeki ürünün hareketini hızlandırmayı ve satış arttırmayı amaçlar.

Tasarım

Televizyonun radyo karşısında kazandığı tartışmasız zaferden sonra görselliğin önemi ve gücü gün geçtikçe arttı.

Tasarım özellikle televizyonun popülerleşmesinden sonra görselliğin gücünü keşfeden insanoğlunun yarattığı bir sanattır.

Grafik tasarım teorik anlamı ile, mesajınızı dünyaya duyurmak için gerekli metin ve görsellerin anlaşılabilir ve anlatılabilir şekilde tasarlanmasıdır.

Grafik tasarımın baskılama , ekranlar, hareketli görüntüler, animasyonlar, iç mimari, paketleme türleri gibi birçok noktada uygulama alanı bulunur.

Sizler için çözüm odaklı tüm isteklerinizde tasarımlarımızla yanınızdayız.

Ambalaj

Günümüz koşullarında her ürün kendi kendini satabilme özellikleriyle donatılmış olmalıdır. Ürünü koruyan ve tüketiciye sunan ambalaj bu nedenle günümüzde büyük önem kazanmıştır.

Çağımızda reklam piyasasındaki rekabet ve hareketlilikte ambalaj tasarımı ve ambalajın önemi tartışılmaz. Grafik tasarımın en üç boyutlusu olan ambalajın çeşitli işlevleri olmasıyla da çok çeşitli tanımlarını sıralamak mümkündür.

Ambalajın fonksiyonları açısından birkaç tanımı şöyle yapılmıştır; Ambalaj; malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için konuldukları kap ve zarflardır.

Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır.Ambalaj, bir satış yerinde reklam aracıdır. Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar. Tüketicinin bir malı evinde her kullanışında, onunla ilgili İmaj ve tutumları güçlendirme işlevini yerine getirir.

Ambalaj görsel yolla yapılan bir satış görüşmesidir.Ambalaj içine konan ürünün anlamını taşıyan bir araçtır.

Kısacası ambalaj “sessiz bir iletişim aracıdır”.

Araç Giydirme

Yürüyen reklam olarak bilinen araç kaplama reklamları, oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. İyi bir arac kaplama yapılması, reklamın amacına en baştan ulaşması demektir.

Bizlerde Sizin için Uzman kadromuzla anında kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için. Yaptığımız bütün çalışmaları, teknik esaslara göre geliştirmek, kalitesini her geçen gün daha da artırmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kurumsal Kıyafet

Çalışanlarınızın marka kimliğinize uygun giyinmeleri ve davranmaları kurumların olmazsa olmazlarındandır. Kurumsal kıyafetin organizasyonun görünümünde büyük bir etkisi vardır.

Giyilen kıyafetlerin davranışlara olan etkisi yadsınamaz. Kurumsal kıyafet, gömlek ve pantalon üzerine bir logonun eklenmesinin çok daha ötesindedir. Bu noktada, sağlık güvenlik kuralları, vergi kanunları ve Avrupa standartları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Uzmanlarımız mevcut akış ve uygun olasılıklar ile bunları dikkate alarak çözüm sunmaktadır. Tasarımından kıyafetlerin çalışanlarınıza dağıtılmasına kadar tüm süreçlerde yer almaktayız.

Bireysel Organizasyonlar

• Düğün Organizasyonu
• Nikah Organizasyonu
• Kına Gecesi Organizasyonu
• Sünnet Düğünü
• Doğum Günü Organizasyonu
• Doğum Odası Süsleme

Kurumsal Organizasyonlar

• Kongre Organizasyonu
• Toplantı Organizasyonu
• Seminer Organizasyonu
• Fuar Organizasyonu
• Şirket Organizasyonu
• Bayi Toplantısı Organizasyonu
• Temel Atma Töreni Organizasyonu
• Lansman Organizasyon

Tabela & Reklam

Açıkhava Reklamcılığı reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği üçüncü reklam aracıdır. Günümüzde televizyon reklamları ve bunun destekçisi olan radyo, gazete ve dergi reklamları tek başına reklam verenlere yetmemektedir. Çünkü gelişen teknolojiyle birlikte aile yapısı ve yaşantısı dolayısıyla sosyal çevre ve iş yaşamı da değişmiştir.

Artık toplumda daha çok okuyan ve çalışan bireyle karşı karşıyayız, yani insanlar evde daha az vakit geçiriyor, her gün iş, okul vs sebeplerle evden dışarı çıkıyorlar. İşte bu Açık

Hava Reklamcığına ilginin artmasına sebeptir. Çünkü reklam verenler, potansiyel müşteri ile iletişim kurabilecek her türlü reklam ortamını kullanmak istemekte ve bu isteği de düşük maliyetlerle çok büyük kitlelere ulaşabilen ve reklamı yapılan ürün veya hizmeti tekrar tekrar göstererek akılda kalıcılığını sağlayan Açık Hava Reklamcılığı ile gerçekleştirebilmektedirler.

Sosyal Medya

Günümüzde sosyal medyada tanıtım, pazarlama ve müşteri ilişkileri çalışmalarının yoğunlaşmasıyla sosyal medya tanıtım araçları büyük önem kazanmaya başladı.

Sektörünüz ne olursa olsun, bir markanın pazarlama çalışmalarını yapıyorsanız işlerinizi kolaylaştıracak çok sayıda araç bulunuyor.

Teknoloji çağında büyük bir önem arz eden ve hayatımızın bir çok alanında bizim ile iç içe olan gerek bilgisayarlarımız ve gerek telefonlarımız la sosyal medya ile bağlarımız oldukça yüksek.

Müşteriye siz gitmeden müşteri sizi Sosyal medya sayesinde rahatlıkla bulur.Çalışmalarınız sırasında kullanabileceğiniz çeşitli sosyal medya tanıtım araçları farklı fonksiyonlarıyla size yardımcı olabilir.

Firmanız için hazırladığınız içeriğin hedef kitleniz tarafından fark edilmesi ve tanıtımının yapılması işinizin en önemli kısımları arasında yer alıyor. Siz hedef kitlenizi seçin

Biz sizi sosyal medyada temsil edelim.

Yazılım

Web sitesi, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

Gold Stamp Ajans olarak uzman yazılım ve grafiker ekibimizle firmanıza özel kurumsal çözümler sunmaktayız.

2013 Yılından beri gerek web sitesi gerek de web yazılım alanlarında interaktif dünyanın çok ötesinde tasarım fikirleri ve yazılım mimarisiyle, kalite politikamızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize gururla hizmet etmekteyiz.

Response.Write(“Hello World”);

Yıllık Ajans Anlaşmaları

Günümüzde reklamın ve kurumsal kimliğin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Şirketler hedef kitlelerine ulaşmak için çeşitli reklamlar ve promosyonlarla müşteriye hitap etmektedir.

Malesef çoğu firma zaman kavramından dolayı reklam ve tasarım kısmında yetersiz kalmaktadır. Sizler neler istediğinizi söyleyin biz fazlasını yapalım.

Gold Stamp ailesi olarak müşterilerimizin istekleri ve hedef kitleleri bizim için her zaman ön plandadır. Tanıtımın topluma ve tüketiciye karşı ortak sorumluluğun bilincinde olan firmamız sizlerin yıllık Reklam ve Kurumsal işlerinizin planını yapıp yıllık olarak sizin için gereken her tasarımı her türlü reklam , promosyon, basın ilanı , basılı malzeme, fotoğraf,açıkhava,radyo tanıtım malzemeleri ,Web sitesi ,POP,sosyal medya,hediyelik eşya gibi tanıtım ürünlerinizin tasarlanması ve ajans içi veya dışı yapımlarını gerçekleştirir.

Çeşitli tanıtım ,pazarlama, diğer iletişim faliyetleri ve açıkhava etkinliklerinin organizasyonunu yapar ve satış teşkilatı toplantılarına katkıda bulunur.

Marka Patent

Marka; bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.

Markada en önemli kriter, ürün yada hizmetleri benzer ürün yada hizmetlerden farklılaştırmayı sağlayan ayırt edici özelliğinin bulunmasıdır.

Marka patenti süreci, ilk olarak marka patenti tescili başvurusu yapılacak olan şekil, ifade ya da işaretin dahil olduğu sınıfların tespit edilmesi ile başlamaktadır. Daha sonra marka tescil başvurusu yapılacak olan işaret, şekil ya da ifadenin ilgili sınıflarda müsaitliği kontrol edilmelidir. İlgili sınıflarda müsait olmayan bir işaret, şekil ya da ifade için marka patent tescili başvurusunda bulunmak maliyet ve zaman kayıpları oluşturacaktır. Eğer ki marka patent tescili başvurusunda bulunulacak marka ilgili sınıflarda müsait ise; marka patent tescili başvurusu gerçekleştirilir.

Başvuru gerçekleştirildikten sonra Türk Patent Enstitüsü marka patent tescili başvurusunda bulunulan başvuruyu değerlendirir ve olumlu ise Marka bülteninde yayınlamak üzere yayın kararı verir. Eğer ki değerlendirmesi olumsuz ise marka patent tescili başvurusu reddedilir.

Yayına açılan marka petent tescili başvurusu yayında 3. Kişilerin itirazına sunulur. Kimse itiraz etmez ise belgeye bağlanır. İtirazlar gelir ise marka itirazlar Türk Patent Enstitüsü tarafından değerlendirilir ve itiraza sunulan görüşlerle beraber Türk Patent Enstitüsü marka patent tescil başvurusu için bir karar verir. Bu açıklamalardan da anlaşılacağı üzere marka patent tescili başvurusunu gerçekleştirmek ne denli önemli ise sürecin yönetilmesi de o denli önemlidir.

Süreç içerisinde verilecek hatalı bir karar hem maddi hem de zaman anlamında kayıplar oluştur. (Süreçlerle ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.)

Marka tescili profesyonelce yapılması ve yönetilmesi gereken bir süreçtir. Eğer sizler de marka tescil başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız; Konu ile ilgili Gold Stamp ailesi olarak sizlere yardımcı olalım ve hem yapacağınız başvuruyu hem de süreci birlikte yönetelim

Dergi & Reklam

Gold Stamp ailesi olarak ALTIN SAĞLIK dergisini bünyemizde bulundurmaktan her ay yeni sayı ile okuyuculara hitap etmekten dolayı çok mutluyuz.

Dergiler genelde elden ele gezerler . Bu yüzden dergilere reklam vermek uzun süre görünürlük elde etmek isteyen firmalar için faydalı olacaktır. Verdiğiniz reklam sayesinde hem hedef kitlenize ulaşacak hemde prestijinizin ve Firma isminin akıllarda kalmasını sağlayacaksınız.Sizler için reklam sayfanızınız tasarımını yapar dergimizde yayınını sağlayabiliriz.

Aylık 10.000 adet satan dergimizde Reklamınız olsun istemezmisiniz ?

Davetiye

Her ne kadar günümüz teknoloji çağı olsa da , davetiye baskı yaptırmak hala klasik bir iletişim biçimidir ve eskimeyen bir yöntemdir. Firmalar davetiyelerini mail yolu ile gönderseler de bazı firmalar posta yolu ile de baskılı hallerini göndermektedirler.Kişiye özel olarak postalanmış davetiyeler, misafirlerinize kendilerini özel hissettirirken, aynı zamanda kurumsal imajınızı da daha profesyonel bir noktaya taşır.

Organize matbaa kalitesiyle basılan davetiyeler, kurumsal firmalar için en uygun çözümdür. Etkinlikler, şirket kutlamaları, açılış ve fuar gibi tüm özel etkinliklerinizde kullanabileceğiniz davetiyelerde profesyonel bir hizmet almanız, güçlü bir etki uyandıracaktır.

Gold Stamp davetiye baskılarınız için size en kolay ve pratik çözümü sunar.