Aşağı kaydır
Geri Dön

Gold Stamp
Hakkında

Gold Stamp Medya Yayıncılık; Ajans, Medya, Reklam ve Yayıncılık sektörüne farklı ve geniş bakış açısı getirebilmek, sektörde kalıcı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına özgün tasarımları ve modern fikirleriyle yol alan dinamik ve yenilikçi bir ekiptir. Çözüm odaklı gerçekçi çalışmaları ile her biri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüvene sahip insanların oluşturduğu bu ekip sizin firmanıza en az sizin kadar önem vermektedir. Beklentilerinizi analiz ederek, firmanıza kurumsal çözümler sunup sektörünüzde rakiplerinizden bir adım önünde olmanızı sağlar... Sizi tanımak demek sizin istediğiniz işi yapmak demektir. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp ‘’ HAYALLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞMAKTIR. ‘’

İncele
//GOLD STAMP

MİSYONUMUZ

Ülke çapında tek organize PR ajansı olarak görev alıp ülkemizi her alanda doğru strateji, doğru çalışma ve doğru teknik analizlerle temsil etmektir.

VİZYONUMUZ

Ajans,Medya,Reklam ve Yayıncılık sektörüne farklı ve geniş bakış açısı getirebilmek, sektörde kalıcı ve kaliteli olabilmek adına özgün tasarımlarımız ve fikirlerimizle yol alan dinamik ve yenilikçi bir ekibiz. Bize göre iyi reklamın özü; yaratıcılık, kalite ve ekip çalışması demektir. Gold Stamp Ajans Medya olarak yaptığımız işler, yapacağımız işlerin güvencesidir. Vizyonumuz, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlayarak, yer aldığımız tüm sektörlerde lider firma konumunda olmak.

DEĞERLERİMİZ

- Dürüstüz.
- Yapılan işe değer veririz.
- Amacımız ülkemizi doğru şekilde temsil etmektir.
- İhtiyaç sahibi kişileri önemseriz.
- Personelimiz en önemli değer kaynaklarımızdandır.
- ARGE’ye önem veririz.
- Çalışkanız.
- Zamanımızı doğru değerlendiririz.

Biz Gold Stamp olarak daime gelişmek için çabalarız.

Şubelerimiz ve Ekibimizi İnceleyin

İletişim