Aşağı kaydır
Geri Dön
Neler Yapıyoruz

Matbaa

Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır. Tüm matbaa işleri ve verdiğiniz siparişler kaliteli veçok uygun fiyat seçenekleriyle yapılmaktadır.

01.

Promosyon

Promosyon Gelişmekte olan iş hayatımızda firmaların kendilerini veya ürünlerini tanıtmak adına kullandıkları en etkili reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Günümüzde bir çok ürün promosyon olarak sunulmaktadır.

02.

Grafik Tasarım

Televizyonun radyo karşısında kazandığı tartışmasız zaferden sonra görselliğin önemi ve gücü gün geçtikçe arttı. Tasarım özellikle televizyonun popülerleşmesinden sonra görselliğin gücünü keşfeden insanoğlunun yarattığı bir sanattır.

03.

Ambalaj

Günümüz koşullarında her ürün kendi kendini satabilme özellikleriyle donatılmış olmalıdır. Ürünü koruyan ve tüketiciye sunan ambalaj bu nedenle günümüzde büyük önem kazanmıştır.

04.

Araç Giydirme

Yürüyen reklam olarak bilinen araç kaplama reklamları, oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. İyi bir arac kaplama yapılması, reklamın amacına en baştan ulaşması demektir.

05.

Kurumsal Kıyafet

Kurumsal Kıyafet Çalışanlarınızın marka kimliğinize uygun giyinmeleri ve davranmaları kurumların olmazsa olmazlarındandır. Kurumsal kıyafetin organizasyonun görünümünde büyük bir etkisi vardır.

06.

Organizasyon

Düğün, nikah, kına gecesi, kongre, toplantı, seminer ve fuar organizayonları hazırlanır.

07.

Tabela & Reklam

Açıkhava Reklamcılığı reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği üçüncü reklam aracıdır. Günümüzde televizyon reklamları ve bunun destekçisi olan radyo, gazete ve dergi reklamları tek başına reklam verenlere yetmemektedir.

08.

Sosyal Medya

Günümüzde sosyal medyada tanıtım, pazarlama ve müşteri ilişkileri çalışmalarının yoğunlaşmasıyla sosyal medya tanıtım araçları büyük önem kazanmaya başladı.

09.

Yazılım

Web sitesi, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

10.

Dergi Reklam

Gold Stamp ailesi olarak ALTIN SAĞLIK dergisini bünyemizde bulundurmaktan her ay yeni sayı ile okuyuculara hitap etmekten dolayı çok mutluyuz. Dergiler genelde elden ele gezerle.

11.

Davetiye

Her ne kadar günümüz teknoloji çağı olsa da , davetiye baskı yaptırmak hala klasik bir iletişim biçimidir ve eskimeyen bir yöntemdir. Firmalar davetiyelerini mail yolu ile gönderseler de bazı firmalar posta yolu ile de baskılı hallerini göndermektedirler.

12.

Tamamlanan projelerimizi incelediniz mi?

İletişim